Show Events

Gigs - Archive

Date Title Venue City
Sat 28 June 2014, 20:30 h Burgemeestershuis Lommel
Blues 'M Nuenen festival
Sun 8 June 2014, 17:00 h Het Park Nuenen
Breda Jazz festival
Sun 1 June 2014, 13:45 h - 15:45 h Kerkplein Breda
JekerJazz ARTLIVE
Sat 24 May 2014, 22:00 h Café de Belsj Maastricht
10 year anniversary
Sat 17 May 2014, 22:00 h Café de Beyerd Breda
All Areas meets Pop Nederweert
Thu 27 March 2014, 21:00 h - 23:00 h Wups Pub Nederweert
Poppodium SJOR
Sun 23 March 2014, 15:00 h Poppodium SJOR Roggel
Café De Lijst
Sun 2 February 2014, 16:00 h Café De Lijst Hoogeveen
Sunny Blues Nuenen
Sun 26 January 2014, 15:30 h DinerCafe ZINN Nuenen
Radio Modern
Fri 8 November 2013, 21:00 h Cultuurcentrum Mechelen Mechelen
Hoeve Blues
Sat 26 October 2013, 20:00 h De Witte Hoeve Venray
Muziekcentrum De Bosuil
Fri 18 October 2013, 21:00 h Muziekcentrum De Bosuil Weert
Jazz & Blues in de Beyerd
Sat 11 May 2013, 22:00 h Café de Beyerd Breda
Café Stoba
Sat 30 March 2013, 22:00 h Café Stoba Echt
Muziekcentrum De Bosuil
Sun 17 March 2013, 16:00 h Muziekcentrum De Bosuil Weert
Café Wilhelmina
Sun 10 March 2013, 16:30 h Café Wilhelmina Eindhoven
Magic Music Maastricht Festival
Sun 9 December 2012, 16:00 h Café BaRRock Maastricht
L1 Radio
Sun 9 December 2012, 11:00 h - 13:00 h Café Forum Maastricht
Electrophonics CD presentation
Sat 20 October 2012, 21:30 h Breezy Concerts Nederweert
Jeker Jazz Festival
Fri 12 October 2012, 21:00 h Café de Tribunal Maastricht