Show Events

Gigs - Archive

Date Title Venue City
Café De Keijzer
Sun 25 February 2007, 15:30 h Café De Keijzer Spijkenisse
Blues tour Wageningen
Sat 20 January 2007, 21:30 h Café Het Gat Wageningen
Café De Kleine Winst
Thu 28 December 2006, 21:00 h Café De Kleine Winst Nederweert
De Kroeg
Fri 1 December 2006, 21:00 h Muziekcafé De Kroeg Geldrop
Kid's Rhythm'n'Blues Kaffee
Sun 19 November 2006, 21:00 h Kid's Rhythm'n'Blues Kaffee Antwerpen
Baeker Blues Side
Sat 21 October 2006, 23:30 h café Auwt Baek Beek
Jazz Maastricht Festival
Fri 13 October 2006, 21:00 h Café de Belsj Maastricht
Tapperij de Poshoorn
Sun 17 September 2006, 17:00 h Tapperij de Poshoorn Maastricht
Café de Pub
Sat 9 September 2006, 22:00 h Café de Pub Oosterhout
Sun 3 September 2006, 18:30 h Park aan de parklaan Helden Panningen
Fri 1 September 2006, 21:00 h Café De Weegbrug Roermond
Sun 13 August 2006, 14:30 h Ell Niño Ell
Thu 25 May 2006, 21:00 h Café Kansas Cuijk
Sat 20 May 2006, 21:00 h Kasteel Hoensbroek Hoensbroek
Kwadendamme Blues Festival
Fri 12 May 2006, 19:00 h Sportpark Kwadendamme Kwadendame
Sat 15 April 2006, 21:00 h Aajd Vroenhove Maastricht
Mon 27 March 2006, 20:00 h Omroep Stein Stein
Sat 25 March 2006, 21:00 h Café De Weegbrug Roermond
Sat 25 March 2006, 16:00 h L1 Radio Maastricht
Wed 15 March 2006, 21:00 h - 22:00 h WOS Radio 's Gravenzande