Show Events

Gigs - Archive

Date Title Venue City
Jeker Jazz festival
Sat 13 October 2018, 21:00 h Café de Tribunal Maastricht
Blueshappening Zelzate
Sat 11 August 2018, 21:00 h - 22:30 h Blueshappening Zelzate Zelzate
Bluesplein
Sun 22 July 2018, 15:45 h - 17:00 h Café Wilhelmina Eindhoven
Big Rivers festival
Sun 15 July 2018, 16:15 h Big Rivers Outdoor stage Dordrecht
Culinair Zoetermeer
Sun 8 July 2018, 14:45 h - 16:00 h Markt Zoetermeer
Bluesnight Roermond
Fri 29 June 2018, 23:30 h ECI cultuurfabriek Roermond
Djud'la Blues festival
Sat 9 June 2018, 18:30 h Djud'La Blues outdoor stage Liège
Jazz Festival Enkhuizen
Sun 3 June 2018, 15:00 h Brouwerij De Werf Enkhuizen
Breda Jazz festival
Sun 13 May 2018, 16:30 h - 18:30 h Grote Markt - Stage North Breda
Moulin Blues
Sat 5 May 2018, 13:00 h Moulin Blues Ospel
Café Forum
Sat 21 April 2018, 21:30 h Café Forum Maastricht
Seventh Heaven
Sat 24 February 2018, 20:30 h Muziekcentrum De Bosuil Weert
Bluessociëteit l’Esprit
Sat 30 December 2017, 22:00 h Bluessocieteit L'esprit Rotterdam
Support The Paladins
Thu 16 November 2017, 20:00 h Muziekcentrum De Bosuil Weert
Jeker Jazz festival
Fri 6 October 2017, 22:00 h Café de Tribunal Maastricht
Primex Bluesnight
Sat 30 September 2017, 22:30 h Cafe de Paesjsjtal Geleen
Tom Tom Tuinfeest
Sat 24 June 2017, 19:30 h Tom Tom Heythuysen
Breda Jazz festival
Sun 28 May 2017, 13:30 h - 15:45 h Grote Markt - Stage South Breda
Ba Ba Boum - Rock & Roll Party
Fri 28 April 2017, 20:00 h Muziekgieterij Maastricht
Asser Blues Dagen
Sat 28 January 2017, 22:00 h Van der Valk Hotel Assen Assen